Sesje fotograficzne

Sesje dla par

Sesje fotograficzne dla par, to jedna z tego rodzaju pamiątek, które z wiekiem stają się coraz cenniejsze. Wspomnienia lubią blednąć, ale dobrze zatrzymane chwile zostaną na fotografii już na zawsze. I nie mam tu na myśli tych poważnych, ustawianych idealnie póz, które przyprawiają o dyskomfort nawet postronnego obserwatora. Myślę o tych lekkich chwilach, rozmowach. O spojrzeniach pełnych uczucia i wzajemnego zaufania. O tej niespotykanej w żadnym innym momencie chemii, która tworzy się pomiędzy dwójką ludzi, tak pięknie w siebie zapatrzonych. Brzmi całkiem dobrze, prawda? Takie sesje zdjęciowe możemy zrobić przed ślubem, na rocznicę czy po prostu – żeby złapać te ulotne momenty.

Sesje ciążowe

Ciąża to w perspektywie całego życia kobiety niesamowicie krótki, ale jakże niezwykły czas. Czas, kiedy pod jednym sercem dorasta drugie, maleńkie. Czas pełen nadziei, ale i niepokoju. Jeszcze bardziej ulotne momenty, które wpływają na resztę życia. Warto je zapamiętać na dłużej, zatrzymać na kartach albumów i schować. Pamiątka, która będzie niosła ze sobą wielki bagaż emocjonalny. Niech te chwile trwają, chociażby zatrzymane na papierze!

Sesje rodzinne

Wszystkie fotografie przechowują nasze wspomnienia – te piękne, radosne a czasem także te smutne. Jednak nie ma żadnych innych zdjęć, które są tak wartościowe, jak te, na których znajduje się rodzina. I nie ważne, czy są to dwie osoby, czy dziesięć. Czy sesję wykonamy dla trzech pokoleń, czy dla matki z córką – emocje są niesamowite i magiczne. To zapis chwili, która nigdy się już nie wydarzy. Uśmiechów, które są tylko w tym jednym momencie. Z każdą kolejną minutą od zrobienia fotografii, osoby, które się na niej znajdują, będą już trochę inne. Starsze, bardziej doświadczone z zupełnie innymi uczuciami. Te zdjęcia pokazują nam, jak szybko biegnie czas, ale także to, jak wielkie szczęście mamy. Że jesteśmy, mamy bliskie osoby i nie jesteśmy sami. Czy nie warto zapisać swojej obecności na takich fotografiach?

Sesje indywidualne

Sesje indywidualne, czyli portrety, plenery, sesje wizerunkowe i biznesowe. Wszystko, by zatrzymać czas w tych kilku klatkach. Zdecydowanie uwielbiamy minimalizm i spokój. Taki portret to zapamiętanie siebie z danej chwili już na zawsze. Wspaniale wraca się do tej jednej krótkiej chwili. A jeszcze lepiej odkrywa się swoje własne piękno, którego nie widać w lustrze. Fotografie pokazują zupełnie inną stronę człowieka.

Sesje fotograficzne – Gdzie i kiedy?

Wszystkie te sesje fotograficzne możemy wykonać w sesji plenerowej. Jeśli decydujecie się właśnie na ten wariant, to oczywiście ustalamy wstępny termin i pilnujemy, aby pogoda nam dopisała. Najpiękniejsze światło złapiemy przed zachodem słońca albo (dla odważnych, którzy potrafią wyrwać się o świcie z objęć ciepłej kołderki) o wschodzie. I jedna i druga pora to wspaniałe widowiska. Zachody są cięższe, bardziej czerwonawe z pełne energii mijającego dnia. Wschody często okraszone lekką mgłą i rosą są niesamowicie lekkie i pobudzające. Nad czasem sesji warto się też zastanowić głębiej, jeśli mamy ją wykonać w miejscu, które oblegane jest turystycznie.

Jeśli wybierzecie sesję w Waszym domu, to planowanie pogody i idealna pora dnia spadają na drugi plan. Szczerze uwielbiamy wpadać do Was na sesję z kilku powodów. Po pierwsze – w domu zawsze czujecie się bezpiecznie. Nie jest to obce miejsce, wszystko jest Wam idealnie znane, a my jesteśmy tylko drobnymi intruzami. Po drugie – dom zawsze jest pełen Was. Waszych zainteresowań, miłości i przedmiotów, które wiążą się z Wami emocjonalnie. Kanapa, na której co wieczór oglądacie seriale, regał z książkami, do których w kółko uwielbiacie wracać. Czy nawet stół w kuchni, przy którym kawa smakuje jakoś lepiej. Te drobne rzeczy sprawiają, że zdjęcia zyskują kilka warstw więcej.

Dla kogo i jak?

Sesje fotograficzne są absolutnie dla każdego. Powyższe przykłady, to tylko ogólniki, by łatwiej wyobrazić sobie to, co możemy zrobić. Robimy dla Was tak różne i niesamowicie ciekawe zlecenia, że same nie wiemy jak to się dzieje. Sesje dla przyjaciółek, dla sióstr, czy dla dziewczyn z wieczoru panieńskiego – zawsze lekko szalone i pełne szczerych uśmiechów. Rodzinne, sesje z dziadkami, z wielką familią – energiczne i pełne kontrolowanego chaosu i energii. Sesje wizerunkowe i biznesowe – eleganckie, ukierunkowane na to, czym się zajmujecie, czy jak chcecie wypaść. Wszystkie dopasowujemy do Was i tego, jacy jesteście i jacy chcecie być na tych fotografiach. Jeśli tylko macie jakiś inny, odjechany pomysł – piszcie śmiało. Nic nam nie straszne! Pamiętajcie, że ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia!

Sesję możecie sprawić sobie sami, wspólnie z drugą osobą lub z całą grupą. Jeśli chcecie taką sesję podarować komuś w prezencie – także nie ma problemu. Możecie zamówić u nas także Zaproszenia na sesję w formie kartki podarunkowej. Właściwie jest to prezent na każdą okazję – na urodziny, na rocznicę czy też z okazji zaręczyn. Możemy przekazać go Wam, lub wysłać bezpośrednio do osoby obdarowywanej. Dajcie tylko znać, czego potrzebujecie!

Sesje fotograficzne

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie sesji, napisz do nas – najlepiej przez formularz kontaktowy który znajduje się TUTAJ, lub przez maila. Jeśli wolisz, możesz także napisać do nas na Facebooku!