O Mandali słów kilka

StudioMandala naturalna fotografia ślubna

Cześć! Tu StudioMandala albo w skrócie – Monia i Aga! Zajmujemy się oczywiście fotografią (nie tylko ślubną) od kilkunastu lat, a ślubami zawodowo już od 5. Czasem zajmujemy się także filmem i grafiką.

Kalendarzem i wszelką papierologią zajmuje się Monia. Kontaktuje się z Wami, odpisuje na wszelkie pytania i pilnuje, by wszystko było na czas. Włada Photoshopem jak trzecią ręką i zaciekle walczy by wszystko poszło po Waszej myśli. Chociaż nie ma rzeczy niemożliwych – na niektóre musicie po prostu dłużej poczekać. Obrabia, poprawia i ogarnia. Montuje, klei i nadaje fotografiom i filmom ten mandalkowy klimat. Jeśli jest taka potrzeba, to także rozbawi, podrzuci kilka żartów i rozluźni atmosferę.

Aga natomiast jest mistrzem kierownicy naszej czarnej perły. Żadna droga nie jest dla niej straszna. Pilnuje czasu i nie dopuszcza do spóźnień. Jest maestrem wydruków i władcą albumów. Oczywiście wybiera dla Was kadry, te najlepsze i układa z nich historię. Dlatego przygotowuje albumy i fotoksiążki z największą precyzją i radością. Tak nad nimi czaruje, że nie sposób przejść obok nich obojętnie i bez wzruszeń. Jeśli pojawia się chaos, to Aga na pewno go ogarnie!

StudioMandala to przede wszystkim piękne opowieści o Waszym życiu i uśmiechach. Chcemy opowiadać dla Was historie, które będą cieszyć Wasze oko ale i przypominać o pięknych momentach. Chcemy, żebyście mogli siadać w fotelu z albumem i uśmiechać się do wspomnień. Pamiętać emocje, które Wam towarzyszyły, ludzi którzy Was otaczali i atmosferę, którą stworzyliście. Możemy jechać z Wami w najpiękniejsze miejsce na świecie, ale nadal najważniejsi będziecie Wy i Wasze uczucie. Te przeciągłe spojrzenia, lekkie i czułe uśmiechy, splecione dłonie. Naturalność i Wasza Miłość, to dokładnie to, co chcemy dla Was zamknąć na fotografiach – dla Was, żebyście zawsze pamiętali o tym uczuciu i szczęśliwych chwilach.

Robimy wszystko, by w ten ważny dzień być obok Was,
dla Was i z Wami.

StudioMandala naturalna fotografia ślubna

Jeśli masz jakieś pytania, nie bój się ich zadać – pisz śmiało! Wszystko wyjaśnimy i ze wszystkim pomożemy. Skontaktuj się z nami przez formularz lub facebooka.

Formularz kontaktowy | Facebook