Sesja narzeczeńska Anety i Rafała – Beskid Niski

Lipcowe słońce dało nam tego dnia tylko małą chwilę na wykonanie tej sesji. Małe okienko pogodowe, które specjalnie na tę okazję pojawiło się zupełnie znienacka i niezapowiedziane. Patrząc na fotografie, zobaczysz ciepłe popołudnie, lekkie promienie słońca i lato w pełni. Otóż było cudowne, ale porywisty wiatr momentami nie dawał złapać oddechu. Jeśli tylko Beskid Niski jest Ci, choć odrobinkę znany, to doskonale wiesz, że tutaj dzień bez wiatru jest dniem straconym. Aneta i Rafał ze spokojem i uśmiechem na ustach, nie zwracali uwagi na zimno. Z radością w oczach, spojrzeniem pełnym uczuć, na tle zieleni pagórków i złotych promieni przelewających się przez drzewa. Stali, spacerowali i dzielnie wytrzymywali nasze głupie pomysły. Dziękujemy Wam za to zaufanie, nawet jeśli czasem myślicie, że robimy jakieś dziwactwa! Przede wszystkim chcemy pokazać Wasze uczucia i to, co Was łączy w sposób pełen naturalnych emocji. Mamy nadzieję, że tak właśnie wyglądają dla Was efekty.

Moja miłość równie jest głęboka jak morze, równie jak ono bez końca.
Im więcej Ci jej udzielam, tym więcej czuję jej w sercu.
William Szekspir

Beskid Niski

Beskid Niski

Beskid Niski

Beskid Niski

Sesja w Beskidzie Niskim

Sesja w Beskidzie Niskim

Sesja w Beskidzie Niskim

Beskid Niski

Beskid Niski

Beskid Niski

Beskid Niski

Sesja w Beskidzie Niskim

Beskid Niski

Sesja w Beskidzie Niskim

Beskid Niski

Sesja w Beskidzie Niskim

Beskid Niski

Beskid Niski

Sesja w Beskidzie Niskim

Sesja w Beskidzie Niskim

Beskid Niski – idealne miejsce na spokojną sesję.

Kiedy zapraszacie nas na sesje w swoje ulubione miejsce czy okolicę, zawsze bardzo chętnie do Was przyjeżdżamy. Ale kiedy pomysłów brak, a potrzebujemy natury, zapraszamy Was do siebie. Beskid Niski jest miejscem, które odkrywamy cały czas. Jest tak zróżnicowany, że właściwie znajdziemy wszystko, czego potrzebujecie. Przede wszystkim ciszę i spokojnie falujące w tle pagórki. Lasy, które aż się proszą o spacer późnym popołudniem, kiedy przez korony drzew słońce tak pięknie się przeciska. Chociaż nie ma tu majestatycznych gór, to te mniejsze zupełnie wystarczą na naszą małą wycieczkę. Być może pola i łąki nie ciągną się aż horyzont, ale są pełne kolorów i motyli. Choć ścieżki mniej uczęszczane, prowadzą w równie magiczne i bajkowe miejsca. Każda pora roku zaskakuje, każda pora roku czaruje. Wiosną, kiedy tarnina bieleje w pełnym rozkwicie. Latem, kiedy wieczory są pięknie kolorowe. Jesienią, kiedy złoto i czerwienie oblewają cały krajobraz. I zimą, kiedy wszystko okrywa się ciszą.  

Miejsce jest ważne, ale najważniejsi jesteście Wy.

I zawsze będziemy to powtarzać! Wiemy, że chcecie najpiękniejsze miejsce i najwspanialsze światło, ale to wszystko jest tylko dopełnieniem Was. Uczucia, które pojawia się w każdym najdrobniejszym geście. Emocji, które pojawiają się w trakcie rozmowy. Miłości w Waszych spojrzeniach i przytulaskach. Czasem nieśmiałych i bardzo subtelnych. To Wy macie być na tych zdjęciach – naturalni i tacy, jak jesteście dla siebie. Widoki są pięknym uzupełnieniem, ale prawda jest taka, że nawet na tle szarego miasta będziecie wyglądać świetnie. Musicie tylko pamiętać, żeby być sobą i nie udawać niczego ani nikogo. A jak dorzucicie do tego trochę uśmiechów, to już wiemy, że będzie wspaniale. Czasem kiedy jesteście spięci, staramy się pomóc i rozluźnić sytuację. Czasem głupim żartem, albo innym bezsensownym śmieszkiem. Zdarza się też, że po prostu macie ubaw z tego, jak dziwne pozy robimy przy fotografowaniu. I to jest super, bo wtedy jesteście sobą! I to nam wystarczy!

Ślub i sesja ślubna Agi i Przemka – Beskid Niski, Przymiarki
Ślub i sesja ślubna Martyny i Piotra – Beskid Niski, Wola Sękowa i Wysoczany